První kapela Choltických pivních slavností 2018

Představujeme první kapelu letošního ročníku Choltických pivních slavností, které proběhnou 25.8.2018 🙂 Skupina SABRAGE!

Ahoj, my jsme SABRAGE. Historii naší kapely jsme začali psát v roce 2011. Tehdy jsme se dohodli, že chceme hrát vlastní tvorbu s českými texty a je tomu tak dodnes. Sami vlastně netušíme, jaký styl hrajeme, ale většina lidí z našeho blízkého okolí tvrdí, že by se naše tvorba dala schovat pod škatulku POP-ROCK.

Na to, že nehrajeme až tak dlouho, tak jsme měli tu čest zahrát si s TOP českými a slovenskými kapelami či muzikanty, kteří nás v hudebním životě inspirují – např. CHINASKI, NO NAME, DAVID KOLLER, MICHAL HRŮZA, VLADIMÍR MIŠÍK & ETC…, BLUE EFFECT a mnoho dalších…

Celkem máme za sebou více než dvě stovky koncertů, z nichž velmi rádi vzpomínáme třeba na Pálavské vinobraní v Mikulově, Majáles v Pardubicích, Fingers UP v Mohelnici, Majáles v Ústí nad Labem, On the Road v Lázních Bohdaneč… No zkrátka – všude, kde jsme zahráli, tak tam nám bylo skvěle…

Máme za sebou tři desky, na kterých se producentsky podíleli třeba bratři Ondřej a Štěpán Škochovi, Darek Král, Pavel Bohatý či Roman Kašník. Všichni jsou to skvělí muzikanti s úžasným myšlením a my jsme opravdu vděční, že jsme mohli alespoň něco z jejich hudebního umu a zkušeností načerpat. Rozhodně ale nejsme parta kluků, kteří se nechají uchlácholit nějakými dílčími úspěchy. Makáme, dřeme, trávíme spolu spoustu času na zkušebně, aby bylo každý rok vidět, že jsme se opět o malý kousek posunuli vpřed.

SABRAGE jsou:

Julian Záhorovský – zpěv, kytara Matt Diesel – kytara, vokály Ladze – baskytara, vokály Tadeáš Macl – bicí

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.