AKTUALITY

Byl vyhlášen 14. ročník soutěže Regionální potravina za Královéhradecký kraj

Ministerstvo zemědělství České republiky a Státní zemědělský intervenční fond vyhlásili již 14. ročník soutěže Regionální potravina, která se i letos bude snažit najít nejlepší regionální výrobky a produkty v Královéhradeckém kraji, a to hned v devíti kategoriích. Koordinátorem bude i v letošním rode agentura FESTING s.r.o.

Všichni regionální výrobci, kteří splňují podmínky soutěže, se mohou až do 28. 4. 2023 do soutěže přihlásit na uvedené adrese či přes tlačítko níže.

      30. 3. 2023

Agentura FESTING s.r.o. bude koordinátorem soutěže Regionální potravina za Královéhradecký kraj i v roce 2023 a 2024

Můžeme vám s radostí oznámit, že koordinátorem soutěže Regionální potravina v Královéhradeckém kraji bude pro následující dva roky opět agentura FESTING s.r.o. Společně se tak budeme snažit navázat na předchozí úspěšné ročníky a nalézt letošní adepty na ocenění touto značkou kvality. 14. ročník soutěže Regionální potravina pomalu startuje, sledujte nás, jakmile bude odstartováno, zveřejníme všechny informace!

      3. 3. 2023

LETOS PROBĚHNE V KRÁLOVÉHRADECKÉM KRAJI JIŽ ČTRNÁCTÝ ROČNÍK SOUTĚŽE REGIONÁLNÍ POTRAVINA

I letos proběhne v našem kraji již čtrnáctý ročník soutěže Regionální potravina Královéhradeckého kraje. V celkem devíti kategoriích budou moct potravinářské výrobky pocházející z tohoto kraje soutěžit o prvenství a zisku  značky kvality pro následující 4 roky a s tím i plno výhod, které toto ocenění přináší.

Pokud i vy patříte mezi místní výrobce a chtěli byste se svými výrobky soutěžit o značku Regionální potravina, stačí se přihlásit ZDE.

  1. 3. 2023